تاریخ : يکشنبه 21 اسفند 1401
کد 249

نود و چهارمین نشست شورای گفتگوی آذربایجان شرقی برگزار شد

نود و چهارمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تبریز، نود و چهارمین نشست شورای گفتگوی استان با حضور مسئولان دولتی، قضایی و فعالان بخش خصوصی استان در محل این اتاق برگزار شد.
عابدین خرّم، احیای واحدهای راکد، ثبات بازار ارز و سکه، تامین سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی، نوسازی ماشین آلات فرسوده و ورود به درگاه الکترونیک را از جمله برنامه های راهبردی تیم اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد.

وی، صادرات استان در سال جاری را یک و نیم میلیارد دلار عنوان کرده و گفت: امیدواریم با اقدامات برنامه ریزی شده، این میزان در سال آینده افزایش یابد.

رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی با اشاره ای به حضور پرشور بخش خصوصی در انتخابات اتاق تبریز نیز گفت: امیدواریم تیم جدید با روحیه و نشاط بیشتر درصدد ایجاد اتاقی فعال تر باشند.

یونس ژائله، رییس اتاق تبریز نیز  در این نشست بر تلاش بخش خصوصی استان برای رشد و توسعه استان  تاکید کرد و گفت: امیدواریم در سال جدید با همدلی بیشتر بین بخش خصوصی، شاهد رشد و اعتلای اقتصاد استان باشیم.

این نشست با دستورجلسه بررسی دستورالعمل صدور صورتحساب الکترونیکی سازمان امور مالیاتی و بررسی پیش نویس دستورالعمل اجرایی طرح نوسازی و بازسازی صنایع کشور برگزار شد.
 
 

 
آلبوم تصاویر نود و چهارمین نشست شورای گفتگو